27 kwi

Zaproszenie !

FASOLKI – to wokalno-taneczny zespół dziecięcy założony w 1983 roku przez twórców telewizyjnych programów dla dzieci – Ewę Chotomską i Andrzeja Marka Grabowskiego oraz kompozytora Krzysztofa Marca. Wraz ze swoimi „rodzicami” występowały w programie Tik-Tak gdzie śpiewały pisane przez nich piosenki które ciągle są nucone przez kolejne pokolenia („Myj zęby”, „Mydło lubi zabawę”, „Witaminki”, „Każdy ma jakiegoś bzika”, „Bursztynek” i wiele innych) FASOLKI brały także udział w takich programach jak Budzik, Ciuchcia, Fasola, Jedyneczka, koncertowały na wszystkich najważniejszych scenach w kraju a także na Litwie, Łotwie, w Niemczech i w USA. Nagrały kilkanaście płyt. W koncertach z okazji jubileuszu 40-lecia zespołu zobaczymy na scenie obok obecnych uczestników, także absolwentów . Rozbawionej ponad stuosobowej gromadce towarzyszyć będą ich telewizyjni rodzice. Dzieciom życzymy dobrej zabawy a dorosłym wesołego powrotu do krainy dzieciństwa.