15 cze

Budżet Obywatelski !!!

 

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele,


Budżet Obywatelski jest aktywnym sposobem na współdecydowanie o miejskich wydatkach. Poprzez proponowanie projektów, głosowanie nad nimi, obserwacja realizowania ich,  aż w końcu użytkowania, dajemy świadectwo naszego zaangażowania w życie lokalnej społeczności. Bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu nad projektami zgłoszonymi w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Waszym projektom i Waszym głosom Ochota może stać się piękniejsza, bardziej przyjazna i ekologiczna.


Wszyscy wiemy, jak ważna jest obywatelska postawa oraz krzewienie jej wśród młodego pokolenia. Dzieci i młodzież najchętniej naśladują zachowania swoich rodziców oraz autorytetów. Jeśli chcecie mieć wpływ na otaczającą Was rzeczywistość oraz przy okazji dać Waszym dzieciom dobry przykład, to weźcie udział w głosowaniu nad Budżetem Obywatelskim. Możecie to zrobić od 15 do 30 czerwca poprzez stronę internetową https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome, gdzie również zapoznacie Państwo z projektami, lub w Urzędzie Dzielnicy Ochota.

 

 

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie