25 lis

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Jesień z Misiem Uszatkiem”

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA !!!

 

 

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się Dzielnicowy Konkurs Plastyczny ” Jesień z Misiem Uszatkiem „.

Do udziału w konkursie zaprosiliśmy dzieci z ochockich przedszkoli. Do konkursu przystąpiło 20 przedszkoli w tym 71 dzieci 5- 6 letnich.Prace są bardzo ciekawe i pomysłowe. Misia i elementy jesieni można zobaczyć na każdej pracy. Dla dzieci były nagrody, dyplomy i świetna misiowa zabawa.

Zaszczycili nas swoja obecnością: Burmistrz Dzielnicy Ochota p. Katarzyna Łęgiewicz, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania p. Krzysztof Grochowski, Dyrektorzy, Nauczycielki z przedszkoli, które brały udział w konkursie.         

Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie

i do zobaczenia za rok.

 

( wystawę prac można obejrzeć w holu przedszkola lub na naszej galerii)

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie