25 maj

Jubileusz 45-lecia

 

„Kart w kalendarzu ubyło niemało i lat 45 szybko zleciało, lecz jest coś co w życiu się nie zmienia to najpiękniejsze przedszkolne wspomnienia”.

 

Z okazji jubileuszu starszaki przygotowały program artystyczny pod hasłem „Dzieci świata”. Podróżowaliśmy z wierszem, tańcem i piosenką po różnych kontynentach, poznając rówieśników i miejsca, w których mieszkają.
Zaszczycili nas swoją obecnością : Pan Burmistrz Sławomir Umiński, Pan Naczelnik WOW Krzysztof Grochowski, Radny Pan Cezary Król, dyrektorzy przedszkoli, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, MOS-u, MDK-u Rokosowska, Biblioteki Baleya, Proboszcz i Ksiądz Prałat Parafii Gorlicka,  rodzice z Rady Rodziców, emerytowani pracownicy, absolwenci, zaprzyjaźnione osoby. Występami dzieci wszyscy byli zachwyceni –BRAWO STARSZAKI. W dalszej części uroczystości goście mogli spróbować tortu  jubileuszowego oraz ciast własnego wypieku.   Przedszkole otrzymało środki finansowe na zakup pomocy i sprzętu.
W kuluarach toczyły się miłe rozmowy, wspomnienia z dawnych lat przedszkola oraz roztaczały plany na przyszłość. W Księdze Pamiątkowej pojawiły się nowe przyjazne wpisy.

 

( do obejrzenia zdjęć z uroczystości zapraszamy do naszej galerii)


DZIĘKUJEMY

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie