20 paź

„Polska złota jesień”

banner_jesienny_konkurs_plastyczny

Konkurs plastyczny:

 

„Polska złota jesień”

 

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, do wzięcia udziału w naszym przedszkolnym konkursie plastycznym, pod hasłem: „Polska złota jesień”.

 

Prosimy o wykonanie z dziećmi prac plastycznych formatu A4, w dowolnej technice, o tematyce jesiennej. Prace powinny być wykonane przez dzieci, pod kierunkiem rodziców. Każda praca musi posiadać metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka, grupą wiekową oraz tytułem pracy (metryczki umieszczamy z tyłu pracy).

 

Prace składamy do nauczycielek w swojej grupie w terminie

 

do dnia 28.10.2016 r.

 

Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na holu głównym. Jury składające się z przedstawicieli Rady Rodziców oraz nauczycielek, w dniu 3.11.2016 r., wyróżni 20 prac (po 5 w każdej kategorii wiekowej). Podczas oceny będą brane pod uwagę: wkład własny pracy dziecka, technika, materiały, pomysłowość.

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają od SPONSORA – Firmy AB FOTO Sp. z o.o.- kupony z 50% rabatem na wykonanie własnego kalendarza w firmie AB FOTO. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają dodatkowo kupon na przygotowanie rodzinnej FOTO KSIĄŻKI w cenie 1 zł!

 

Zachęcamy do czynnego udziału

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie