26 cze

Pożegnanie Pani Dyrektor Hanny Warmińskiej !!!

 
 
" Więc głośno mówimy, skoro przyszła pora
nie miał nikt lepszego, jak my DYREKTORA"
 
 
26 czerwca 2023 r odbyło sie pożegnanie na zasłużoną emeryturę Pani Hanny Warmińskiej. Były miłe słowa , wspomnienia i cudowne życzenia.
 
 

 

Droga Pani Dyrektor !

 

Jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone, w każde działanie na rzecz dzieci, pracowników i przedszkola. Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i realizacji marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy!

 

Pracownicy Przedszkola, Rodzice oraz Wychowankowie

Przedszkola 315 w Warszawie

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie