17 lut

Rekrutacja 2015/2016

banner_rekrutacja20152016

 

DRODZY RODZICE!

 

Rozpoczęliśmy nabór dzieci do naszego Przedszkola nr 315 

przy ulicy Grzeszczyka 2, na rok szkolny 2015/2016

 

Nasze przedszkole czynne jest w godzinach:

7.00. – 17.00.

 

 

Zapraszamy na dni otwarte

od dnia 23 lutego w: 

 

poniedziałki w godz. 10.00. – 11.00.,

 

wtorki w godz. 15.30. – 16.30

 

oraz  czwartki w godz. 10.00. – 11.00.

 

 

 

Dla dzieci nowo przyjętych prowadzimy cykl zajęć adaptacyjnych. Realizujemy podstawę programową, programy profilaktyczne i ekologiczne, prowadzimy roczne przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. Współpracujemy z innymi placówkami oświatowymi i instytucjami służącymi dziecku i rodzinie. Zapewniamy wykształconą kadrę pedagogiczną, opiekę psychologiczną oraz bardzo bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

 

 

– język angielski,

– rytmikę,

– zajęcia plastyczno – techniczne,

– religię,

– terapię pedagogiczną,

– terapię logopedyczną,

– cykliczne spotkania ze sztuką – koncerty muzyczne

i przedstawienia teatralne,

– zajęcia na basenie ( 5 latki)

 

 

Zajęcia dodatkowe prowadzą nauczyciele bądź profesjonalnie przygotowani instruktorzy.

 

 

W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę. Organizujemy szereg gier, zabaw oraz dajemy dzieciom czas na zabawę swobodną w ogrodzie i w sali. Każde dziecko jest najwspanialszym dzieckiem na świecie. W miłej, życzliwej i przyjaznej atmosferze dzieci pięknie rozwijają się i czynią duże postępy. Nasze dzieci biorą udział w różnorodnych konkursach, zawodach sportowych i przeglądach artystycznych.

 

 

U nas dzieci płaczą, ale wtedy, kiedy pora iść do domu,

bo żal opuszczać przedszkole…

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie