29 kwi

Rowerowy Maj 2019

 

https://rowerowymaj.eu/warszawa/

 

Drodzy Rodzice !!!

 

Dnia 6 maja rozpoczynamy Kampanię

„ Rowerowy Maj”

 

 

Zachęcamy żeby we wszystkie majowe dni szkolne dotrzeć do przedszkola aktywnie, to znaczy na rowerze, hulajnodze, rolkach, deskorolce. To nierzadko wyzwanie, zarówno dla dzieci jak i spieszących się zwykle rodziców. Jednak zapał dzieciaków sprawia, że trudno im odmówić.

 

 

Za każdy dojazd dziecko otrzymuje naklejki – jedną przykleja na plakat wiszący w grupie, drugą do swojego dzienniczka. Im więcej przejazdów, tym fajniejsze nagrody. grupowe – nagrodzimy każdego za jego własne przejazdy, najlepszą grupę w każdym przedszkolu i trzy najlepsze szkoły i przedszkola w mieście. Nie ma tu przegranych! Zabawa i zdrowa rywalizacja w ramach akcji trwać będzie przez cały maj. Wręczenie nagród i podsumowanie akcji odbędzie się na wspólnym pikniku rowerowym.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału.

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie