14 kwi

Warszawska Opera Kameralna !!!

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie Warszawskiej Opery Kameralnej

 

 

Na naszej stronie www znajdziecie kolorowanki i krzyżówki, w tym tygodniu poświęcone jedne…j z najpiękniejszych oper ” Czarodziejski Flet”. Pokolorujcie wybrane zdjęcie i wyślijcie przy wsparciu rodziców do nas. Do 26 kwietnia czekamy na Wasze prace, które zaprezentujemy na naszym FB.

 

Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone wspaniałymi pamiątkami związanymi z Naszym Teatrem. Każdy uczestnik dostanie nagrodę niespodziankę. Wasze Nagrody będą czekały do odbioru w teatrze do czasu otwarcia teatru dla widzów 🙂 rozwiązanie konkursu 30 kwietnia. Zapraszamy do nadsyłania prac na adres:

 

marketing@operakameralna.pl

 

Życzymy wszystkim udanej zabawy !

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie