banner_wizjaimisja

 

WIZJA PRZEDSZKOLA

 

  Dobre przedszkole powinno zapewniać każdemu dziecku podmiotowe i indywidualne traktowanie, bezpieczny, radosny i wszechstronny rozwój. Program kształcenia i oddziaływań wychowawczych wzbogacony jest o działania innowacyjne nauczycieli, możliwości nauki języków obcych, wyrównanie szans i promocji zdrowia oraz kultywowanie tradycji regionalnych.

 

 

MISJA PRZEDSZKOLA

 

  Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny rozwój wszystkim wychowankom. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo. Dokładamy starań aby czuło się ono kochane, akceptowane i szczęśliwe a także przygotowane do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami. Osiąganiu przez dziecko pełnych możliwości rozwojowych sprzyja wysokiej jakości opieka dydaktyczna i wychowawcza.    

 

banner_wizjaimisja2

image_pdfimage_print