03 maj

Rowerowy Maj !!!

 

NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W KAMPANII

ROWEROWY MAJ

 


Kampania jest świetną okazją do edukowania przez zabawę. Jej celem jest dostarczanie radości i zdrowej rywalizacji, ale także wyrabianie dobrych nawyków i pokazywanie dobrych manier na drodze.
Organizatorem Rowerowego Maja jest m.st. Warszawa i Zarząd Dróg Miejskich wraz z Pełnomocnikiem Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej. Pomysłodawcą kampanii Rowerowy Maj jest miasto Gdańsk, a sama kampania ma charakter ogólnopolski.


Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak  i nauczyciel, który w maju dotrze do przedszkola w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzyma naklejkę i zaznaczoną obecność w dzienniku. Dla najaktywniejszych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Rywalizacja toczy się na kilku poziomach: indywidualnym, grupowym i przedszkolnym.


Zabawa i zdrowa rywalizacja w ramach akcji trwać będzie
od 4 do 31 maja 2022r.

 

https://rowerowymaj.eu

http://fb.com/RowerowyMajWarszawa

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie