06 kwi

„Z OCHOTĄ – tutaj mieszkam”

banner_foto

KONKURS RODZINNY

„Z OCHOTĄ – tutaj mieszkam”

OCHOTAto piękna dzielnica z wieloma zabytkami, parkami, miejscami rekreacyjnymi.

Z Okazji 100-lecia Dzielnicy OCHOTY

zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w

KONKURSIE

FOTOGRAFICZNO – PLASTYCZNYM

wspólnie ze swoimi dziećmi organizowany przez

PRZEDSZKOLE 315

Cel konkursu:

1. Promowanie ciekawych miejsc w Dzielnicy Ochota
  2. Inspirowanie do aktywności twórczej rodziców i dzieci
  3. Integracja dzieci i rodziców
  4. Zachęcenie do wspólnego spędzania czasu
  5. Uczczenie Jubileuszu Dzielnicy Ochota

Regulamin konkursu:

1. Rodzice podczas spacerów z dziećmi wykonują zdjęcie z ulubionych miejsc na Ochocie
  2. Każde zdjęcie prosimy, aby było opatrzone autorską rymowanką, opisującą sfotografowane miejsce.
  3. Obowiązkowo na odwrocie zdjęcia powinny znaleźć się dane: Imię i Nazwisko, wiek dziecka – grupa w przedszkolu oraz autorów pracy.
  4. Zdjęcia mogą być wydrukowane na karcie format A4 lub wykonana odbitka format 20×30.
  5. Termin składania zdjęć w grupie swojego dziecka do 10 maja 2016 r.
  6. Po dostarczeniu zdjęć do przedszkola, dziecko wspólnie z nauczycielkami wykona ozdobną ramkę (różne techniki).
  7. Wystawa oprawionych zdjęć zorganizowana będzie podczas Festynu Rodzinnego – 1 czerwca 2016
  8. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
  9. Nadesłanych prac nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania prac w celu promocji Dzielnicy – Ochota.
  10. Konkurs organizowany jest przez Przedszkole 315, ul. Grzeszczyka 2, 02-122 Warszawa.
  11. Dodatkowe informacje można uzyskać u nauczycielek w grupach, pod numerem tel. 22 822 71 13, lub mail: przedszkodanka@wp.pl

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE