29 mar

Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

 

Wszystkim Dzieciom, ich Rodzicom  życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, wiary i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju,  oraz wesołego Alleluja.

Dyrektor oraz Personel Przedszkola

 

 

W tym roku w naszym przedszkolu zorganizowany został Rodzinny Konkurs Plastyczny pod hasłem „ PISANKA” . Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, wspieranie ich twórczości oraz wyrabianie poczucia estetyki. Na konkurs ten chętne dzieci wraz z członkami rodziny wykonały przepiękne prace plastyczne. Każda praca była inna, na swój sposób wyjątkowa. W holu przedszkola można było podziwiać 48 przepięknych prac wykonanych przez dzieci z rodzicami. Gratulujemy świetnych pomysłów i wykonania.

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom za udział w zabawie.

(Do obejrzenia zdjęć z konkursu zapraszamy do naszej galerii)

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie