16 lut

Rekrutacja 2014/2015

banner_rekrutacja20142015

Drodzy Rodzice!

Rozpoczęliśmy nabór dzieci do naszego Przedszkola nr 315 przy ul. Grzeszczyka 2, na rok szkolny 2014/2015.

Nasze przedszkole czynne jest w godzinach: 7.00 – 17.00.

Zapraszamy do na dni otwarte od 3 marca w poniedziałki w godz. 10.00-11.00, wtorki w godz. 15.30-16.30 oraz czwartki w godz. 10.00-11.00.

Dla dzieci nowo przyjętych prowadzimy cykl zajęć adaptacyjnych.
Realizujemy podstawę programową, programy profilaktyczne i ekologiczne, prowadzimy roczne przygotowanie dzieci do szkoły.
Współpracujemy z innymi placówkami oświatowymi oraz instytucjami służącymi dziecku i rodzinie.

Zapewniamy wykształconą kadrę pedagogiczną, opiekę psychologiczną oraz bardzo bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

– język angielski,

– rytmikę,

– zajęcia plastyczno-techniczne,

– religię,

– terapię pedagogiczną,

– terapię logopedyczną,

– cykliczne spotkania ze sztuką – koncerty muzyczne i przedstawienia teatralne,

– zajęcia na basenie (5-6 latki)

Zajęcia dodatkowe prowadzą nauczyciele bądź profesjonalnie przygotowani instruktorzy.

W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę. Organizujemy szereg gier, zabaw oraz dajemy dzieciom czas na zabawę swobodną. Każde dziecko jest najwspanialszym dzieckiem na świecie. W miłej, życzliwej i przyjaznej atmosferze dzieci pięknie rozwijają się i czynią duże postępy. Nasze dzieci biorą udział w różnorodnych konkursach, zawodach sportowych i przeglądach artystycznych.

U nas dzieci płaczą, ale wtedy, kiedy pora iść do domu, bo żal opuszczać przedszkole…