03 lut

Rekrutacja 2016/2017

banner_rekrutacja20162017

 

DRODZY RODZICE!

 

Rozpoczęliśmy nabór dzieci do naszego Przedszkola nr 315

przy ulicy Grzeszczyka 2, na rok szkolny 2016/2017

 

Nasze przedszkole czynne jest w godzinach:

7:00 – 17:00

 
 

Zapraszamy na dni otwarte

 

od dnia 16 lutego 2016 r. w: 

 

poniedziałki – godz. 10:00 – 11:00,

 

wtorki – godz. 15:30 – 16:30

 

czwartki – godz. 10:00 – 11:00

 
 
Dla dzieci nowo przyjętych prowadzimy cykl zajęć adaptacyjnych.

 

Realizujemy podstawę programową, programy profilaktyczne i ekologiczne, prowadzimy roczne przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, z innymi placówkami oświatowymi i instytucjami służącymi dziecku i rodzinie. Zapewniamy wykształconą kadrę pedagogiczną, opiekę psychologiczną oraz bardzo bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

 

 

– język angielski,

– rytmikę,

– zajęcia plastyczno – techniczne,

– religię,

– terapię pedagogiczną,

– terapię logopedyczną,

– cykliczne spotkania ze sztuką – koncerty muzyczne

i przedstawienia teatralne,

– spotkania z ciekawymi ludźmi m.in. policjantem, strażakiem, lekarzem.

 

 

Zajęcia dodatkowe prowadzą nauczyciele bądź profesjonalnie przygotowani instruktorzy.

 

 

W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę. Organizujemy szereg gier, zabaw oraz dajemy dzieciom czas na zabawę swobodną w ogrodzie i w sali. Każde dziecko jest najwspanialszym dzieckiem na świecie. W miłej, życzliwej i przyjaznej atmosferze dzieci pięknie rozwijają się i czynią duże postępy. Nasze dzieci biorą udział w różnorodnych konkursach, zawodach sportowych i przeglądach artystycznych.

 

 

U nas dzieci płaczą, ale wtedy, kiedy pora iść do domu,

bo żal opuszczać przedszkole…

Copyright 2014 - Przedszkole Nr 315 w Warszawie